پائیز پر رونق درگاه‌های پرداخت

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان که زیرساخت‌های خدماتی نوتاپی را فراهم کرده، باز هم موفق به حفظ ارزش‌های عملیاتی خود شده و توانسته کسب و کارهای بیشتری را با تکیه بر سرعت، ایمنی، پشتیبانی ۲۴ ساعته، و قابلیت اتصال به همه حساب‌های بانکی کشور به سمت خود جلب کند.

روند رشد متوازن حوزه پرداخت‌های اینترنتی در گزارش‌های ماهیانه شاپرک همچنان مشهود است. در این مسیر خدماتی که توسط نوتاپی ارائه می‌شود باز هم در فهرست بهترین‌ها قرارگرفته.

گزارش‌های شاپرک از شهریور تا آبان سال‌جاری بیانگر وجود شیبی ملایم اما پایدار در رشد فعالیت‌هاست. این در حالی است که بروز تحریم‌های یکجانبه و برخی دشواری‌ها در تطبیق بازار با شرایط جدید، کاهش فعالیت در این حوزه را دور از انتظار نمی‌دانست؛ اما نه تنها تعداد درگاه‌های اینترنتی بلکه میزان تراکنش‌های انجام شده هم در مسیر رشد قرار دارد. خروج فشارهای روانی از بازار و تلاش برای افزایش اعتماد به کسب و کارها از جانب مردم و فعالان اقتصادی منجر به حفظ این روند رشد در بازه زمانی پایان تابستان تا پائیز شده.

در این میان نکته جالب توجه آنکه خدماتی که نوتاپی به صاحبان کسب و کارها عرضه می‌کند همچنان در فهرست بهترین‌های این چند ماهه قرار دارد. شرکت پککو (تجارت الکترونیک پارسیان) که زیرساخت‌های این خدمات را فراهم کرده باز هم موفق شده با حفظ ارزش‌های عملیاتی خود، کسب و کارهای بیشتری را با تکیه بر سرعت، ایمنی، پشتیبانی ۲۴ ساعته، و قابلیت اتصال به همه حساب‌های بانکی کشور به سمت خود جلب کند.

نمودارهای عملکرد شهریور تا پایان آبان­ماه که بر اساس گزارش‌های شاپرک تهیه شده به روشنی بیانگر اعتماد مشتریان به کسب و کارهای مبتنی بر درگاه پرداخت اینترنتی از یک سو، و جذابیت خدمات نوتاپی برای این نوع کسب و کارها از سوی دیگر است. سرعت در تسویه وجوه، بی‌نیازی از پرداخت کارمزد، تسهیلات ویژه برای کسب و کارهای نوپا (استارتاپ)، ایمنی، و پشتیبانی فنی شبانه­روزی در ۷ روز هفته باعث شده که درگاه‌های پرداخت اینترنتی نوتاپی به گزینه کم نظیر این حوزه تبدیل شود.

نوتاپی همچنان در فهرست بهترین‌های ماه‌های گذشته

مطالب پیشنهادی

عبارت مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس کلید Enter را جهت جستجو فشار دهید.