نوتاپی در میان برترین‌ها

نوتاپی که درگاه پرداخت اینترنتی تجارت الکترونیک پارسیان را به مشتریان ارائه می‌کند، قابل اعتمادترین خدمات این حوزه را عرضه کرده

گزارش شهریور ماه ۱۳۹۷ شاپرک نشان می‌دهد که خدمات درگاه پرداخت ارائه شده توسط نوتاپی همچنان در فهرست برترین‌ها قرار دارد.

بنابرگزارش ماهیانه شاپرک از وضعیت تراکنش‌های نظام بانکی کشور، خدماتی که توسط نوتاپی ارائه می‌شود از جنبه‌های مختلف در فهرست برترین‌ها قرار گرفته. بنابراین گزارش از مجموع تعداد درگاه‌های IPG فعال شده در شهریور ماه، میزان رشد درگاه‌های مربوط به تجارت الکترونیک پارسیان با رشد ۰/۰۹ درصدی مواجه بوده در همین حال تعداد خطای پذیرندگی درگاه‌های این شرکت با ۰/۰۱۶ درصد کمترین خطا در بین درگاه‌های پرداخت را داشته. به این ترتیب نوتاپی که درگاه پرداخت اینترنتی تجارت الکترونیک پارسیان را به مشتریان ارائه می‌کند، قابل اعتمادترین خدمات این حوزه را عرضه کرده و رشد مناسب آن در بین سایر شرکت‌ها نشان از اعتماد پذیرندگان است.

این گزارش همچنین حاکی است در میان تعداد تراکنش‌های انجام شده از طریق درگاه‌های IPG موفق به جذب ۲۳/۴۵ درصد از تراکنش‌ها شده‌ایم که خدمات نوتاپی را در رتبه دوم تعداد تراکنش‌ها قرار داده.

کسب این جایگاه برای خدمات تجارت الکترونیک پارسیان و درگاه‌هایی که توسط نوتاپی به پذیرندگان عرضه می‌شود، علاوه بر اینکه شاهد تلاش روزمره برای عرضه خدمات با کیفیت و ایمن است، اعتماد روزافزون صاحبان کسب و کارها به این شرکت در میان سایر رقبا را نشان می‌دهد.

مطالب پیشنهادی

عبارت مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس کلید Enter را جهت جستجو فشار دهید.