حضور یک تازه نفس در حوزه فین تک

ظهور نوتاپی و شیوه ارائه خدمات آن در حالی که بابت خدمات خود کارمزدی از مشتریان دریافت نمی‌کند، امکان جدیدی است که به توسعه کسب‌وکارهای نوپا و تجارت الکترونیک کمک خواهد کرد 

نوتاپی تنها یک درگاه تراکنش مالی نیست!

نوتاپی با شعار نوآوری تا پیشرفت و با تمرکز بر ارائه و تسهیل خدمات پرداخت بر بستر اینترنت کار خود را شروع کرده و امیدوار است با نگاهی تازه و همگام با رشد صنعت پرداخت و بانکداری مسیر پیشرفت خود را ادامه داده و در چارچوب قوانین و ضوابط بانک مرکزی به خانواده بازیگران اثرگذار حوزه فین تک کشور بپیوندد.

جدیدترین عضو جامعه فعالان حوزه پرداخت‌های اینترنتی کشور کار خود را به شکل رسمی آغاز کرد. نوتاپی که خدمات درگاه پرداخت اینترنتی برای کسب‌وکارهای برخط (آنلاین) ارائه می‌کند از زمستان سال ۹۶ کار خود را شروع کرده بود اما با شروع تابستان داغ ۹۷، فعالیت رسمی خود را اعلام کرده است.

با شروع به کار نوتاپی که خدمات خود را با تکیه بر توانائی‌های شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) عرضه می‌کند، عضوی جدید و پر انرژی به حوزه فین تک کشور اضافه شده است.

نوتاپی به دنبال ارائه خدمات به گونه‌ای است که چابکی، سادگی و ایمنی را در کنار امکان اتصال به تمامی بانک‌های عضو شتاب و خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته در همه روزهای هفته برای مشتریان فراهم کند.

ظهور نوتاپی و شیوه ارائه خدمات آن در حالی که بابت خدمات خود کارمزدی از مشتریان دریافت نمی‌کند، امکان جدیدی است که به توسعه کسب‌وکارهای نوپا و تجارت الکترونیک کمک خواهد کرد.

اخبار رسمی به نقل از نوتاپی

مطالب پیشنهادی

عبارت مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس کلید Enter را جهت جستجو فشار دهید.