نماد اعتماد یا پرداخت کارمزد! کسب و کار نوپای من!

نوتاپی در نمایشگاه امسال به جای آنکه در یک غرفه ثابت بماند، به تمام غرفه‌ها سر زده و با تک‌تک کسب‌وکارها به گفتگو نشست و  راه‌حل‌ها و انتخاب‌های بهتری را پیش روی این کارآفرینان قرار داد 

 

امسال هم پس از گذشت ۴ روز از برگزاری مهمترین رویداد صنف فناوری اطلاعات (الکامپ ۲۰۱۸)، الکامپ به کار خود پایان داد. در نمایشگاه امسال نوتاپی به عنوان تسهیل‌گر خدمات مالی و پرداخت برای کسب‌وکارها حضور فعال داشت.

در حالی که همیشه در تمامی محافل خبری صحبت از تسهیل‌گری برای کسب‌وکارهای نوپا است ولیکن همچنان شاهد ناملایمات و سخت‌گیری‌هایی نابخردانه نسبت به فعالیت‌های این قشر کوشا و فعال جامعه فناوری اطلاعات کشور هستیم.

کسب و کارهای نوپایی که با وجود مشکلات و موانع مختلف باز هم در نمایشگاه به عنوان یک استارتاپ حاضر شده و سعی در معرفی خدمات و نوآوری‌های خود در شاخه‌های مختلف صنایع داشتند. کسب‌وکارهایی که همچنان داشتن نماد اعتماد از معضلات آن‌ها به حساب می‌آید. کارآفرینانی که در این اوضاع اقتصادی و بار هزینه‌های بالا مجبور به پرداخت درصدی از سود خود به واسطان پرداخت هستند. کسب‌و‌کارهایی که حاضر به پرداخت کارمزد به درگاه‌های واسط برای تراکنش‌های مالی خود هستند اما حاضر به افتادن در مسیر اخذ نماد اعتماد نیستند.

اما امسال داستان متفاوت شد! ورای هیاهوی نمایشگاه و در میانه همه وعده‌هایی که سالها است بیان شده و پس از نمایشگاه فراموش می‌شود، نوتاپی با ارائه خدمات خود امیدواری‌هایی برای رفع برخی مشکلات کسب‌و‌کارها ایجاد کرد. نوتاپی با تسهیلاتی که در ارائه خدمات مالی و پرداخت برای این قشر از کارآفرینان فراهم کرده، فشار ناشی از تحمیل پرداخت کارمزد اضافی به واسطه‌های پرداخت اینترنتی را حذف کرد.

نوتاپی در نمایشگاه امسال به جای آنکه در یک غرفه ثابت منتظر این کارآفرینان پر شور باشد، به تمام غرفه‌ها سر زده و با تک‌تک کسب‌و‌کارها به گفتگو نشست و  راه‌حل‌ها و انتخاب‌های بهتری را پیش‌روی این کارآفرینان قرارداد.

اگر واقعا به دنبال تسهیل خدمات برای کارآفرینان کشور خود هستیم باید به نیازهای تمامی آن‌ها پاسخی درخور داده و با ارائه راه حل‌های مختلف به پیشرفت و رشد آن‌ها کمک کنیم. چاپ بنر و بروشورهای متنوع و رنگارنگ برای معرفی کسب‌و‌کارها مفید است اما به تنهایی هیچگاه پاسخگوی مشکلات آن‌ها نخواهد بود و باید از چنین موقعیت‌هایی به نوعی استفاده کرد تا در حد توان چالش‌های این صاحبان ایده و کسب‌و‌کار را مرتفع و حل کرد.

(اخبار رسمی) به نقل از روابط عمومی شتابدهنده نوتاش:

مطالب پیشنهادی

عبارت مورد نظر خود را وارد نمایید و سپس کلید Enter را جهت جستجو فشار دهید.